menu icon
تحصیل در قبرس
مسیر کنونی شماصفحه نخست اخبار پذیرش رشته داروسازی قبرس ترم بهمن ۱۳۹۵ آغاز شد

پذیرش رشته داروسازی قبرس ترم بهمن ۱۳۹۵ آغاز شد

پذیرش رشته داروسازی قبرس برای ترم بهمن آغاز شده و توضیحاتی در مورد مراحل دریافت پذیرش برای شما آماده کرده ایم :

رشته داروسازی در دانشگاه EMU  به صورت دکتری ۶ ساله می باشد که مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد.

به هیچ عنوان امکان انتقالی رشته داروسازی قبرس به داخل ایران وجود ندارد. همچنین پذیرش برای ترم بهمن ماه محدود می باشد و فقط بین ۲۰ الی ۲۵ نفر پذیرش خواهند شد که معدل پیش دانشگاهی بالای ۱۸ داشته باشند و یا فارغ التحصیلان تیزهوشان تا معدل   ۱۶ شانس پذیرش دارند.

فقط کسانی که معدل ۱۸ به بالا را دارند از بورسیه ۵۰٪ بهره مند خواهند شد . دانشگاه در حال حاضر برای معدل های پایین تر شرایطی اعلام نکرده است که در صورت اعلان خبر به روز رسانی خواهد شد.

شهریه هر ترم با ۵۰٪ بورسیه تحصیلی ۳۹۲۰ دلار می باشد.

هزینه تحصیل به احتساب شهریه , غذا , مسکن و عیره سالانه ۵۰ میلیون تومان می باشد.

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش :‌

  • ترجمه رسمی ریز نمرات دبیرستان
  • ترجمه رسمی دیپلم دبیرستان (‌تجربی یا ریاضی)
  • ترجمه رسمی ریز نمرات پیش دانشگاهی
  • ترجمه رسمی مدرم موقت یا دائم پیش دانشگاهی
  • صفحه اول پاسپورت و یا ترجمه شناسنامه
  • یک قطعه عکس

برای اطمینان از میزان بورسیه و شانس پذیرش می توانید ابتدا مدارک فارسی خود را اسکن کرده و با عنوان پذیرش به ایمیل info@irantocyprus.com ارسال نمایید.

لطفا در ایمیل شماره موبایل خود را نیز جهت تماس از طریق اس ام اس و یا تلفنی قرار دهید.

همچنین در صورتی که معدل شما بالای ۱۸ می باشد و مدارک شما کامل می باشد می توانید از لینک زیر اقدام به ارسال مدارک نمایید.

بعد از دریافت پذیرش شما بایست در تاریخ اعلام شده در قبرس حضور داشته باشید که در هنگام ورود تیم ما شما را همراهی کرده و سیم کارت رایگان و اسکان موقت و ریاگان شما را فراهم خواهند نمود.

فرم ارسال مدارک جهت پذیرش

توجه :‌در صورت تکمیل ظرفیت حتی اگر معدل بالا داشته باشین نیز پذیرش انجام نخواهد شد پس هر چه سریعتر اقدام به ارسال مدارک نمایید.

رشته داروسازی قبرس

رشته داروسازی قبرس

 

خوابگاه ها و تصاویر آنها

خوابگاه ها به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم میشن. خوابگاههای دولتی: خوابگاههای دولتی در داخل محوطه دانشگاه وجود دارند که نسبت به خوابگاههای خصوصی ارزانتر میباشند و از امکانات کمتری برخوردار میباشند .با توجه به تقاضای بالا و ظرفیت محدود این خوابگاهها باید از قبل نسبت به رزرو و اسم نویسی در این خوابگاهها

دوره های تابستانی قبرس

فعالیّت های تابستانی در دوره های آموزشی و تفریحی قبرس کلوب های تابستانی کلوب ها 3 بار در هفته برگزار می شوند ( دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه) از ساعت 14:00 تا 16:00 . کلوب ها این فرصت را به دانشجویان می دهد که مهارت های زبانی خود را در فضایی لذت بخش به همراه

وسایل مورد نیاز در سفر اول به قبرس

برای سفر اول به قبرس چه وسایلی با خود همراه ببریم؟ سوال بسیاری از دانشجویان این است که در سفر اول به قبرس چه چیزی همراه خود ببریم؟ بار خود را سنگین نکنید ، تقریباً همه چیز در قبرس وجود دارد ! در قبرس تقریباً همه چیز با کیفیّت خوب وجود دارد. بعضاً دانشجویان جدیدالورود

شرایط کار دانشجویی در قبرس

شرایط کار دانشجویی همزمان با تحصیل در قبرس ! بايد توجّه داشته باشيد كه قبرس از نظر اقتصادي كشوري بسيار ضعيف است و دانشجويان نمي توانند صرفاً با اميد اينكه هم كار و زندگي كنند وارد قبرس شوند؛ يعني اگر شما در اين تصور هستيد كه در قبرس بدون صرفِ هزينه هاي اوليّه و صرفاً

مطالب کاربردی دیگر ...